Larex are peste 15 ani de experiență în plasarea și detașarea pesonalului specializat european. De asemenea, este cea mai mare agenție de detașare din Olanda în sectorul tehnic, construcții, metalurgie și vopsitorie.

Descrierea postului

Ca fierar betonist, sunteți responsabil pentru realizarea armăturilor folosind desene de armare. Pe baza unui desen, îndoiți și tăiați barele de armare. Vă asigurați că diferitele piese de armare sunt legate corect între ele, în locația corectă a cofrajului. Veți realiza întăriri pentru structuri din beton, coloane, fundații și, de asemenea efectuați lucrări de montare.

Cerințele postului

  • Experiență de muncă relevantă demonstrabilă în funcția de mai sus
  • De preferință în posesia unei diplome profesionale
  • Posesor al unui permis de conducere B
  • Posesor transport propriu (este un avantaj)
  • Cunoașterea limbii engleze/sau germane
  • Înțelegeți desene tehnice
  • Puteți lucra independent

Ce oferă Larex Personeelsbemiddeling

  • Salariul 460 € – 550 € pentru 40 ore (în funcție de experiența relevantă de muncă)
  • Indemnizație de călătorie (dacă este cazul)
  • Plata săptămânală a salariului
  • Cazare plătită de Larex, cameră single și WiFi
  • Contact în limba dvs.
  • Proiecte pe termen lung/siguranța locului de muncă
  • Condițiile de muncă conform contractului colectiv pentru lucrători temporari-NBBU cao

În plus față de salariul declarat veți primi de la noi:

  • Asigurare de sănătate
  • Dreptul la pensie
  • EIP (Echipamente Individuale de Protecție)
  • Instrumente manuale
  • Posibilitatea de a obține certificatul VCA
  • Asistență în solicitarea unui număr de securitate socială BSN

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la LAREX PERSONEELSBEMIDDELING B.V. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la LAREX PERSONEELSBEMIDDELING B.V. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are LAREX PERSONEELSBEMIDDELING B.V. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?