Financial Analyst

Vino să îţi construieşti o carieră de succes alături de cei mai buni!

Compania IULIUS dezvoltă și operează proiecte mixte, cu funcțiuni de retail și office, precum și centre comerciale de tip mall la nivel național. Din portofoliul companiei fac parte ansamblurile multifuncționale Palas Iași și Iulius Town Timișoara, precum și rețeaua Iulius Mall care operează în orașele Iași, Suceava și Cluj-Napoca.

Echipa de la Palas Mall este în căutarea unui Analist financiar, cu studii absolvite în domeniul economic, de preferat și cu experiență relevantă în domeniul financiar.

Responsabilități:

✔ gestionarea relațiilor cu băncile și institutiile financiare, activități de monitorizare a finanțărilor din portofoliu;

✔ livrarea de rapoarte lunare periodice sau la cerere către finanțatori, management și investitori cu privire la evoluția principalilor indicatori de performanță;

✔ optimizarea modelelor utilizate în realizarea rapoartelor de analiză financiară;

✔ livrarea de rapoarte periodice necesare pentru monitorizarea îndeplinirii strategiei companiei și luarea deciziilor de business.

Așteptam CV-ul tău, dacă te încadrezi în criteriile de mai jos:

✔ Studii superioare în domeniul economic finalizate;

✔ Experiență de lucru în domeniul financiar minim 2 ani;

✔ Foarte bună cunoaștere a pachetului Microsoft Office, cu precădere Excel și Word;

✔ Foarte bună cunoaștere a limbii engeze la nivel scris și conversațional;

✔ Abilități de comunicare, relaționare, organizare și prioritizare.

Ce oferim?

✔ un mediu dinamic, alături de o echipă tânără ce-și dorește performanță;

✔ salariu fix + bonusuri și prime;

✔ tichete de masă (30lei/zi), asigurare de sănătate, card de parcare și card partener de reduceri.

UNDE APLICI

Trimite-ne CV-ul tău la adresa [email protected] cu mențiunea postului pentru care aplici.

Te așteptăm în echipa IULIUS!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la IULIUS pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la IULIUS pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are IULIUS locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?