Florist experimentat. Florarie online experienta obligatorie

nespecificat

Candidatul ideal

ATENTIE! Aplica la acest job doar daca ai experienta in florarie!

- Are minim studii liceale (diploma BAC)
- Are experienta minim un an pe un post ce implica productie florala in atelier, florarie, florarie online, sau similar
- Simt estetic dezvoltat, atentie la detalii
- Buna capacitate de autoorganizare, lucreaza bine si in conditii de stres
- Sociabila, buna comunicare interpersonala, spirit de echipa.

- Permis categoria B reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Floristul in floraria online se ocupa cu realizarea buchetelor si aranjamentelor florale, montarea decoratiunilor florale pe suporti, etc, avand la dispozitie atelierul, florile si accesoriile oferite de catre companie.
Salariu competitiv, mediu de lucru placut, intr-o echipa tanara si dinamica.

Program de lucru L-V 9:30-18:30, o ora pauza de masa. Salariu atractiv, diverse bonusuri.

Floraria online LivrareFloriBucuresti se afla in topul comerciantilor online de flori din Romania, avand in portofoliu aranjamente variate: buchete, cosuri cu flori, flori in cutie, flori in ghiveci si altele, livrarea fiind asigurata in 2-3 ore oriunde in Bucuresti si Ilfov. Ne mandrim cu un mediu de lucru placut, cu o echipa tanara si dinamica, cu sarcini si responsabilitati clare, bazate pe respect, recunoasterea meritelor si recompensarea performantelor.