Flutter Developer

Despre ALTEN Romania

ALTEN România, parte a grupului internațional ALTEN - cu o poziție unică de lider în IT & Engineering Consulting, oferă suport pentru strategiile de dezvoltare ale clienților săi în domeniile inovației, cercetării și dezvoltării și sistemelor IT din 1996. Compania cuprinde 2 divizii specializată în capacitățile sale de bază: ENGINEERING & IT. Aceste două divizii sunt ALTEN TECHNO & ALTEN KEPLER.

ALTEN România face parte din Grupul ALTEN, lider în consultanță IT și Inginerie. Dezvoltăm soluții tehnice inovatoare și durabile care îndeplinesc nevoile partenerilor noștri locali și internaționali.

Responsabilitati cheie:

  • Accentul dvs. imediat se va concentra pe construirea de aplicații mobile multiplatforme de înaltă calitate, care vor permite utilizatorilor noștri să răsfoiască și să cumpere conținut de pe platforma noastră digitală.
  • Veți fi implicat cu produsul de la primele etape de proiectare până la implementare și operațiuni
  • Construim produsele folosind Flutter pentru frontend-urile noastre

Abilități tehnice necesare:

  • 3 ani experiență pe o poziție similară
  • AWS
  • DevOps
  • Terraform
  • Jenkins
  • GitLab
  • K8S
  • baze de date NoSQL
  • Aplicații web fără server (bazate pe React)

*Doar candidații eligibili vor fi contactați în maximum 2 săptămâni. Orice informație furnizată este tratată ca fiind confidențială.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ALTEN Romania pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ALTEN Romania pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ALTEN Romania locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?