Food and Beverage Manager

Cerințe:

  • Cel puțin cinci ani de experiență managerială în industria ospitalității într-un rol similar
  • Abilități puternice de conducere pentru a gestiona și motiva eficient echipa
  • Gândire creativă și flexibilă
  • Pasiune pentru serviciul clienți
  • Abilitati de rezolvare a problemelor, capacitate de a face fata situatiilor dificile
  • Disponibil pentru un program flexibil
  • Cunoașterea avansată a limbii engleze
  • Cunostinte de operare ERP, Microsoft Office

Responsabilitati:

  • Gestionarea operațiunilor de zi cu zi în departamentele de alimente și băuturi
  • Planificarea si coordonarea evenimentelor in conditii optime
  • Gestionarea tuturor interacțiunilor cu oaspeții cu cel mai înalt nivel de profesionalism
  • Implicat activ în conducerea, coaching-ul proactiv și dezvoltarea membrilor echipei
  • Asigurarea conformității tuturor standardelor HACCP cu legislația locală
  • Confirmarea că toate operațiunile respectă cerințele SOP
  • Efectuarea analizei de piață și planificarea promoțiilor de alimente și băuturi

Beneficii:

  • Asigurare privata de sanatate
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata
  • Tarife preferențiale în hotelurile Wyndham
  • Sprijin de dezvoltare personală și profesională

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Ramada Plaza by Wyndham Craiova pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Ramada Plaza by Wyndham Craiova pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Ramada Plaza by Wyndham Craiova locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?