Frigotehnist/ Tehnician Service

Cautam coleg de echipa pentru service instalatii de aer conditionat, vitrine frigorifice, echipamente fast-food, instalatii de incalzire si ventilatie.

Cerinte:
• Experienta anterioara ca si automatist instalatii frigotehnice sau frigotehnist;
• Calificare in domeniul frigotehnie;
• Capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii;
• Seriozitate, corectitudine, disciplina în munca, dispus la program prelungit;
• Cunostinte minime de operare PC;
• Disponibilitate de a isi insusi cunostinte tehnice noi;
• Carnet de conducere cat. B.

Constituie avantaj:
• Cunostinte relevante privind service-ul si mententanta instalatiilor de aer conditionat/ climatizare (split perete/ duct/ casete, rooftop, chiller, etc.), echipamentelor frigorifice (vitrine frigorifice, camere frigorifice, congelatoare, etc.), instalatiilor de incalzire, etc. .

Responsabilitati:
• Remedierea defectiunilor la sediul clientului;
• Intretinerea periodica/ revizii a echipamentelor;
• Intocmirea documentatiei aferente lucrarilor executate;
• Oferirea de solutii tehnice;
• Gestionarea pieselor de schimb folosite;
• Gestionarea echipamentelor aflate in intretinere.

Zona de lucru:
• Statiile de distributie carburanti OMV - PETROM si MOL Romania;
• Alti clienti ai firmei din zona.

Domeniul de lucru:
• Service si intretinere periodica pentru echipamente de tip: aer conditionat, vitrine frigorifice, camere frigorifice, instalatii de incalzire, ventilatie, etc. .

Se ofera:
• Pachet salarial atractiv (salar fix, sistem de bonusuri) in concordanta cu experienta si nivelul de calificare;
• Program de lucru flexibil;
• Mediu de munca dinamic si posibilitati de avansare in cariera.

Descrierea companiei

In momentul de fata firma noastra asigura service pentru instalatiile de incalzire, aer conditionat, ventilatie, climatizare, echipamentele frigorifice, echipamente fast-food din statiile de distributie carburanti OMV - PETROM si MOL Romania.
In prezent avem puncte de lucru/ echipe de interventie in Cluj–Napoca, Timisoara, Lugoj, Craiova, Bucuresti, Brasov, Bacau, Iasi si Constanta.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Instal Expert SRL Cluj-Napoca pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Instal Expert SRL Cluj-Napoca pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Instal Expert SRL Cluj-Napoca locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?