Front Desk Officer

nespecificat

Candidatul ideal

Cautam colega/coleg vesela, care sa aduca zambete in echipa noastra.

Asadar, jobul e pe pozitie si te asteapta daca:
1. Zambesti chiar si atunci cand ploua afara!
2. Esti sociabila. Vei interactiona cu multe persoane si ar fi bine sa te simti in largul tau facand asta.
3. Esti dispusa sa inveti.
4. Esti organizata....foarte organizata!
5. Esti atenta la detalii. Detaliile fac diferenta!
6. Esti harnica. Lenea nu are ce cauta la noi in cabinet.
7. Stii sa vorbesti frumos la telefon si fata in fata.
8. Scrii placut (educat si corect).
9. Esti descurcareata si faci fata situatiilor neprevazute.
10. Stii sa lucrezi in echipa si ii ajuti pe ceilalti colegi. One for all, and all for one!
11. Te imbraci frumos - da, imaginea persoanei transmite imaginea firmei.
12. Esti determinata. Avem obiective pe care dorim sa le atingem impreuna.
13. Ai peste 3 ani experienta in Administrativ / Logistica, Relatii clienti / Call center, Vanzari, Office / Back-office / Secretariat, Medicina umana.

*** Experienta in domeniul medical, mai ales in stomatologie este considerata un avantaj!!! ***

Descrierea jobului

1. Intampini pacientii - protocol intampinare.
2. Preiei apelurile telefonice si efectuezi programari.
3. Raspunzi la e-mailuri si la mesajele de pe pagina de Social Media.
4. Programezi sau reprogramezi pacientii la diferite consultatii/tratamente.
5. Gestionezi corespondenta.
6. Comanzi materiale.
7. Trimiti si te asiguri ca ajung in timp util lucrarile de la laborator.
8. Operare in programul de management dentar.
9. Completezi in programul de management dentar tratamentele efectuate de catre doctori.
10. Introduci si actualizezi datele pacientilor in baza de date a softului.
11. Incaseazi contravaloarea serviciilor medicale, dai bon fiecarui pacient si completezi facturi fiscale.
12. Oferi informatii pacientilor in ceea ce priveste pregatirea anterioara efectuarii diferitelor investigatii medicale.
13. Solutionezi solicitarile pacientilor.
14. Intocmesti documentele contabile specifice.

--------------------------------Ce oferim?----------------------------------
1. Atmosfera de lucru placuta
2. Job cu care sa te mandresti
3. Salariu fix
4. Sefa de treaba
5. Colegi de gasca
6. Seriozitate (salariul si bonusurile le vei primi fara intarzieri...de fiecare data!)

De cand avem nevoie? Din 28 septembrie 2020.

Daca ai citit acest anunt, te entuziasmeaza ideea de a lucra cu noi si te potrivesti cu descrierea din cele 13 puncte, trimite-ne un e-mail cu CV-ul tau (cu poza) la adresa [email protected] si scrie in e-mail si raspunsul tau la urmatoarea intrebare: De ce vrei acest loc de munca?

Te asteptam. :)

Suntem o clinica stomatologica axata pe pacienti, orientata spre confortul si satisfacția pacientilor, ne place sa fim veseli, suntem innebuniti după tehnologie si suntem localizati in Floresti, Jud. Cluj. Personalul cabinetului este minunat si cautam oameni care au aceiasi minunatie pentru a se alatura misiunii noastre de a oferi cele mai bune servicii dentare din județul Cluj.