Front-End Software Developer

Grupul Viamedici este lider în domeniul produselor software pentru sisteme EPIM (Enterprise Product Information Management) și OCM (Omni-Channel Management).

Pentru extinderea departamentului de dezvoltare din Iași, cautăm cu începere imediată Software Developeri Full-Stack cu accent pe Front-End.

Responsabilități

  • Implementarea de noi funcționalități / module
  • Extinderea modulelor existente
  • Evaluarea noilor tehnologii de front-end

Profilul ideal

  • Studiul unei facultăți cu profil informatic
  • Deschidere spre tehnologii și framework-uri noi
  • Front-End Development
    • Experiență în Javascript (frameworks sau plain)
    • Experiență în HTML
    • Cunoștințe de CSS
    • Pasiune pentru tehnologiile front-end
  • Back-End Development
    • Cunoștințe de Java

Beneficii

  • Posibilitatea de a înainta în carieră și în salariu, corespunzător rezultatelor.
  • Contact cu o foarte largă diversitate de tehnologii și frameworks adiacente Java și Javascript, folosite curent în produsele noastre.
  • Contact cu tehnologiile noi ce trec de stadiul de hype.
  • Atmosferă de lucru relaxată și prietenoasă.
  • Mod de lucru agil (Scrum)
  • Timp de lucru flexibil.
  • Diverse bonusuri.

Interesat?

Suntem un grup de companii cu peste 20 de ani de tradiție, orientată pe inovații, cu o creștere rapidă și cu ierarhii reduse la minim. O atmosferă de lucru prietenoasă și multă flexibilitate în programul de lucru sunt definitorii pentru toate firmele din grupul Viamedici, inclusiv Viamedici Software Lab Romania. Suntem interesați de candidați cu experiență, indiferent dacă aceasta a fost obținută ca angajat sau freelancer.

Dacă ești interesat de un viitor atractiv în acest domeniu, un loc de muncă modern și o plajă largă de activități într-o echipă tânără și de succes, nu ezita să ne scrii. Ne bucurăm să primim CV-ul tău în engleză, inclusiv data de la care ești disponibil și salariul dorit.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la VIAMEDICI SOFTWARE LAB SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la VIAMEDICI SOFTWARE LAB SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are VIAMEDICI SOFTWARE LAB SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?