Frontend developer

Candidatul ideal

- cunostiinte avansate CSS;
- cunostiinte avansate Bootstrap;
- cunostiinte avansate JavaScript (jQuery);
- cunostiinte avansate JSON;
- cunostiinte avansate HTML;

Creativitatea si spiritul de echipa sunt manadatory :)

Descrierea jobului

Serviciile noastre sunt accesate zilnic de zeci de mii de utilizatori, de pe desktop 40% si dispozitive mobile 60%

Cautam sa imbunatatim (UX) experienta clientilor nostrii in utilizarea zilnica a serviciilor noastre, prin implementarea de teste A/B si (re)standardizarea interfetelor web.

Dorim sa optimizam cat mai mult ca sa avem un timp sa raspuns cat mai mic la procesarea cererilor clientilor.

Avem un program flexibil, bazat pe eficienta si dedicatie.

Descrierea companiei

C Solution este unul dintre pionierii pietei romanesti de E-Commerce.
Incepand din 2001 a dezvoltat un portofoliu semnificativ de produse si servicii, ajungand in prezent unul din liderii pietei locale de specialitate.

C-Solution a anticipat mereu oportunitatile businesului E-Commerce, acesta fiind motivul noilor proiecte pe care le dezvolta. C Solution is developing ASP IT systems, Internet/Intranet/Extranet applications, critical applications and solutions for online transactions.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la C SOLUTION SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la C SOLUTION SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are C SOLUTION SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?