Frontend developer - React

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare

A csapatunk bővül, további fejlesztőkre van szükségünk web alkalmazások fejlesztéséhez, ezért keresünk teljes munkaidős frontend kollégát tudással. Kezdés ASAP.

A Gleblu egy korai fázisú startup, magasan képzett csapattal a háttérben. Különféle projekteken dolgozunk a vendéglátástól az e-kereskedelemig. Az egyik projektünk egy online asztal foglalási rendszer, amely összehozza a vendégeket az éttermekkel. A vendégek könnyen tudnak a weboldalon asztalt foglalni, és az éttermek átláthatóan és egyszerűen tudják kezelni a beérkező foglalásaikat. Egy másik projektünk a kereskedelem és az ipar számára biztosít egy intelligens platformot a termékadatok beszerzésére, beépítésére és terjesztésére. A strukturálatlan és rendetlen termék adatókból a mesterséges intelligencia alkalmazásával egyszerűen felhasználható adatot készítünk.

Egy rendkívül igényes, inspiráló munkakörnyezetet és rengeteg teret kínálunk a személyes növekedéshez. Ha reggel arra ébredsz, hogy támadt egy jó ötleted, azt akár már délutánra megvalósíthatjuk, és a felhasználóink előnyére fordíthatjuk. Olyan kollégákat keresünk, akik csapatban és önállóan is egyaránt jól tudnak dolgozni. Ha szereted a kihívásokat és megmutatnád, hogy létfontosságú tagja tudsz lenni a csapatnak, akkor a startupok világa való neked, itt a helyed. Csillogtasd meg problémamegoldó képességedet, és teremts valódi értéket!

Érdekesen hangzik? Jelentkezz ma, és hamarosan kapcsolatba lépünk veled!

Napi feladataid:

  • Meglévő és új funkciók fejlesztése a meglévő web alkalmazáshoz
  • Felhasználói felületek és a mögöttes kliens oldali üzleti logikák elkészítése
  • Tesztesetek tervezése, egységtesztelés és automata tesztek készítése
  • Hibajavítások, kiadások előkészítése

Szükséges:

  • Hogy csatlakozz a lázadók maroknyi csoportjához
  • Minimum 2 év front-end fejlesztésben szerzett szakmai tapasztalat
  • HTML5, CSS, JavaScript, Typescript ismerete
  • ReactJS, Redux ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Logikus, probléma megoldásra összpontosuló gondolkodásmód

Előnyt jelent:

  • Minimum 1 év ReactJS fejlesztésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Redux Thunk, Blueprint ismerete
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Scala fejlesztésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Tapasztalat UI és UX tervezésében

Amit kínálunk:

  • Professzionális munkakörnyezet
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok
  • Fiatalos, támogató csapat
  • Modern Tech Stack-el dolgozhatsz
  • Homeoffice lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Nagy teljesítményű laptop, 2 további képernyő a maximális termelékenység érdekében

Várjuk a jelentkezésed!

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Gleblu pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Gleblu pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Gleblu locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?