Frontend Internship

Începe-ți cariera alăturându-te programului nostru de internship!

Căutăm programatori să se alăture echipei noastre cât mai curând posibil
Avem nevoie de oameni cărora le plac provocările și care sunt pasionați de ceea ce fac. Credem că oamenii cu adevărat dedicați pot schimba lucrurile.

Responsabilități

• Participă la dezvoltarea unor aplicații;

• Ajută la dezvoltarea de noi funcționalități în aplicațiile existente;

• Ajută cu implementarea și dezvoltarea unui software de tip PaaS;

• Oferă suport colegiilor din cadrul departamentului IT.

Cerințe

• Cunoștințe de bază cu un framework de frontend React, Angular, JQuery, VueJs;

• Cunoștințe de bază HTML, CSS, SASS și JavaScript;

• Studii superioare – domeniul IT prezintă un avantaj;

• Cunoștințe de bază git;

• Experiență folosind REST APIs via AJAX prezintă un avantaj;

• Cunoștințele Nodejs, npm, webpack prezintă un avantaj;

• Limba engleză nivel avansat.

Oferim

• Pachet salarial competitiv;

• Facilități în relația cu furnizori de servicii de medicină, de optică și de medicină dentară;

• Prime de sărbători;

• Bonusuri în funcție de performanță;

• Training-uri.

Dacă ești interesat, lasă CV-ul la adresa . Așteptăm vești de la tine!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la iColdo pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la iColdo pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are iColdo locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?