Fuctionar administrativ Timisoara

Companie multinationala, SECURITAS ROMANIA,  lider mondial pe segmentul de servicii integrate de securitate, angajeaza Functionar administrativ - cu domiciliul in TIMISOARA //zone limitrofe.

Responsabilitati:

aaa

Cerinte:

  • Studii medii/ superioare - in curs,
  • Limba engleza - nivel mediu,
  • Utilizator PC – nivel mediu / avansat,
  • Abilitati excelente de comunicare si orientare catre clienti,
  • Persoana dinamica, responsabila, serioasa,
  • Capacitate de concentrare - atentie - profesionalism,
  • Experienta in relatiile cu clientii reprezinta un avantaj.

SECURITAS ROMANIA recunoaste si rasplateste performanta angajatilor!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SECURITAS SERVICES ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SECURITAS SERVICES ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SECURITAS SERVICES ROMANIA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?