Full Stack Developer

La HR DUO, viziunea noastră este de a reimagina HR pentru IMM-uri printr-o platformă software HR susținută de profesioniștii noștri HR. Avem o soluție digitală unică BPAAS pentru IMM-uri creată prin integrarea software-ului nostru și a asistenței centrului de servicii de resurse umane. IMM-urile se luptă cu managementul personalului și cu administrarea resurselor umane și cu sarcini care pot fi automatizate. Platforma noastră unică permite IMM-urilor să își gestioneze cu ușurință nevoile de resurse umane. Această tehnologie avansată este susținută de Biroul nostru de servicii HR, unde profesioniștii HR sunt disponibili la cerere.

Ocazia:

Suntem în creștere și căutăm un dezvoltator senior Full Stack excepțional care să se alăture echipei noastre de dezvoltare software. Credem că este o oportunitate interesantă pentru un dezvoltator ambițios care dorește să treacă la următorul nivel în cariera lor. Vă rugăm să rețineți că acesta este un rol de angajat. (ne dorim ca cineva să crească și să se dezvolte împreună cu noi). Suntem o companie bine finanțată, pregătită să se extindă semnificativ în următoarele 18 luni.

Rolul are sediul în biroul nostru din Braşov, România.

Ce ne trebuie:

Veți fi competent în întreaga stivă și veți sprijini efortul de dezvoltare de software; gestionați cerințele, definiți arhitectura și furnizați noi caracteristici ale produsului. Veți avea o gamă largă de creativitate și inovație. Veți lucra cu terțe părți (acolo unde este necesar) pentru a livra produsul nostru BPAAS pe web și aplicații mobile. În acest rol, veți raporta responsabilului tehnic.

Responsabilități și îndatoriri cheie:

  • Proiectarea și dezvoltarea de noi funcții pentru aplicații web și mobile în întreaga stivă de tehnologie.
  • Aduceți o contribuție vizibilă la îmbunătățirea unei platforme și a aplicațiilor care au o bază mare de utilizatori.
  • Contribuiți la proiectarea și implementarea celor mai bune practici.
  • Concentrați-vă pe scrierea unui cod care este curat, scalabil și sigur.
  • Stiva de tehnologie include PHP, API-uri REST, MySQL, JavaScript, CSS.
  • Construiți API-uri REST, scriind teste unitare pentru componentele de lansare PHP.Analyse.
  • Participați la revizuirea propriei lucrări și la conducerea recenziilor de cod pentru membrii echipei.
  • Oferiți asistență clienților când și unde este necesar.

Abilități și competențe cheie:

  • Experiență puternică în dezvoltare PHP (6+ ani).
  • Experiență de lucru cu site-uri web cu trafic ridicat la nivel de întreprindere.
  • Experiență cu framework-uri PHP, cum ar fi Laravel, Symfony sau similar.
  • Cunoștințe și experiență cu teste automate de unitate și de integrare. Angular / Vue sau alte cadre JS similare.
  • Fundal tehnic implementare pe partea client și server.
  • Servicii web RESTful, tehnologii web. Succes dovedit în livrarea de proiecte.
  • Licenta in Informatica/sau similar si/sau experienta de 6 ani.

Atribuții personale:

  • Să fie capabil să participe pe deplin la introducerea în direcția de tehnologie a companiei.
  • Fii un auto-începător, cu o mentalitate analitică, care își poate gestiona timpul și volumul de muncă.
  • Fiți capabil să construiți relații productive de lucru între discipline

Al nostru este un serviciu integrat cu scopul de a ateriza Serviciul nostru HR pe cale digitală în cadrul Companiilor, este importantă dorința de a învăța și de a aplica această învățare în activitatea de dezvoltare, creând un produs unic.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la HR Duo pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la HR Duo pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are HR Duo locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?