Full Stack Engineer

Vrei să lucrezi la un produs care face diferența în lumea militară?

Suita IRIS constă din produse care ajută la interoperabilitatea în întreaga lume. Interoperabilitatea înseamnă practic două naționalități sau sisteme pot comunica între ele. Pe scurt, nu există misiuni de apărare în lumea occidentală în care produsele noastre să nu fie folosite.

Despre post

Poziția se află la biroul nostru din București și face parte din Unitatea de Apărare Sistematică. Te vei alătura unei echipe de 15 colegi calificați din România, Marea Britanie și Danemarca, care lucrează pentru produsele IRIS.

Responsabilitati si sarcini:

  • Principala ta responsabilitate va fi dezvoltarea de funcții, scrierea documentației caracteristicilor și, de asemenea, să ai șansa de a învăța să fii lider de funcții;
  • Codați noi funcții împreună cu colegii de muncă mai experimentați;
  • Menține codul moștenit;
  • Aduceți propriile soluții la probleme de diferite niveluri de complexitate;

Ce ar trebui să aduci:

  • Dețineți o diplomă de licență într-o universitate tehnică relevantă;
  • Ai minim 2 ani experiență într-o poziție similară;
  • Te adaptezi cu ușurință la sintaxa diferitelor limbi pe baza cunoștințelor tale fundamentale de programare;
  • Aveți experiență de lucru cu limbaje OOP;
  • Ca persoană, ești proactiv și pragmatic și ai un stil de lucru independent;
  • Știi cum să-ți asumi responsabilitatea sarcinilor tale și ești un jucător puternic de echipă, care înțelege nevoia de partajare a cunoștințelor;
  • Vorbești fluent limba engleză și te descurci într-un mediu de lucru internațional;

Ar fi un plus

  • Experiență de lucru cu diferite tehnologii;
  • Experienta in estimarea muncii dumneavoastra;
  • Cunoștințe despre testarea automată;

Tehnologii folosite:

  • În suita IRIS, stiva de tehnologie este largă, iar lucrul la IRIS înseamnă că, mai mult ca sigur, veți întâlni o tehnologie cu care nu sunteți familiarizat, dar pe care o veți învăța prin utilizarea practică. De aceea, nu este important pentru noi să le cunoașteți pe toate, ci cel puțin un limbaj OOP dintre cele de mai jos;
  • Limbaje orientate obiect: Java / C++ / C# ;
  • Limbajul de script: JavaScript;

Beneficii:

  • Un mediu de lucru deschis la minte, în care ne concentrăm pe angajații noștri și pe bunăstarea acestora. Systematic este o companie în creștere rapidă, ceea ce înseamnă că ne dezvoltăm și ne schimbăm;
  • Ne provocăm reciproc, procesele noastre de lucru și tehnologiile noastre pentru a ne asigura că ne păstrăm poziția în fruntea dezvoltării. Dezvoltarea dumneavoastră profesională și personală este prioritatea noastră principală, astfel încât veți putea să urmați cursuri și să vă îmbunătățiți și mai mult;
  • Pe termen lung, veți avea, de asemenea, șansa de a vă duce cariera la următorul nivel;
  • Puteți aștepta cu nerăbdare munca de zi cu zi interesantă, în care munca în echipă strânsă cu colegii este esențială pentru a face diferența și a oferi software de clasă mondială;
  • Până la 23 de zile de vacanță, 21 de zile standard la care se pot adăuga încă 2 zile dacă ai mai mult de 10 ani de experiență în muncă;
  • 24 de ore suplimentare pe an pentru timpul liber personal pentru toți angajații;
  • Acces la servicii de wellness și bunăstare prin platforme dedicate;
  • Un program flexibil de beneficii - vă puteți combina beneficiile alegând dintre diferite tipuri de Servicii pe o platformă foarte dinamică - Benefit Online, cum ar fi: Prânz, suc și fructe proaspete în cantina noastră, Abonament medical privat - puteți alege dintre 3 furnizori, Privat pensie, Tichete de masa sau de vacanta, Abonament la sala de sport ;

Informație practică:

  • Ar putea fi de așteptat să călătoriți la sediul nostru din Aarhus, Danemarca;
  • Lucrăm cu proiecte clasificate de securitate, prin urmare, în calitate de angajat Systematic, trebuie să aveți un dosar penal curat și să fi locuit într-o țară NATO/UE în ultimii șapte ani. În plus, este o cerință să obțineți o autorizație de securitate atunci când lucrați în unitatea noastră de afaceri de apărare. Vă rugăm să citiți mai multe;
  • Vom evalua aplicațiile în mod continuu, deoarece dorim să ocupăm postul cât mai curând posibil;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ManpowerGroup pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ManpowerGroup pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ManpowerGroup locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?