Funcționar administrativ

Candidatul ideal

- cunoștințe Office Word + Excel
- serios, muncitor, implicat, dispus sa învețe

Descrierea jobului

- utilizare Office Word + Excel
- urmărire trasabilitate documente
- întocmire documente specifice ( pontaj, comenzi marfa etc )
- întocmire documente in relația cu alte societăți / instituții
- urmărire corespondenta electronica

- pachet salarial motivant
- atitudine pozitivă și binevoitoare fata de angajați

Descrierea companiei

SC SEV STRUCTURI SRL, societate care activează in domeniul construcțiilor rezidențiale și nerezidențiale, cu activitate continua de 8 ani, avand un număr aproximativ de 30 angajați.

Contact tel.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC SEV STRUCTURI SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC SEV STRUCTURI SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC SEV STRUCTURI SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?