Functionar contabil/stock management

Cerinte:

  • Studii medii sau superioare ;
  • Experienta in gestiune este un plus
  • Cunostinte operare PC, Word si Excel;
  • Abilitati de comunicare si relationare;
  • Atentie la detalii, ordonat;
  • Abilitati de organizare, capacitate de analiza si sinteza, respectarea termenelor limita.

Responsabilitati

  • Importa tranzactiile POS, vanzarile;
  • Mentine relatia cu responsabilii magazinelor
  • Inregistrare facturi furnizori
  • Verifica si reconciliaza gestiunea magazinului
  • Alte sarcini din sfera de activitate si din domeniul administrativ.

    Specificatii:

  • Contract nedeterminat
  • Salariu atragator, bonuri de masa si prime
  • Locatie: Str Tipografilor/Piata Presei Libere
  • Companie in dezvoltare cu posibilitati de avansare in cariera
  • Traininguri de specialitate
  • Staff format din persoane cu un nivel inalt profesional si moral

Descrierea companiei:

  • SC Tabac Xpress SRL este compania ce opereaza brandurile XPRESS si XTIME in Romania.

    XPRESS este o retea de magazine in format tabac & convenience, cu un portofoliu de produse format din tigarete, tutun si accesorii, presa, jocuri si produse ale loteriei romane, cartele si vouchere preplatite precum si din alte categorii de produse si servicii complementare mixului principal (carti, bilete transport , jucarii, bauturi racoritoare & alcoolice, cafea, dulciuri, ), magazinele noastre fiind situate in centre comerciale moderne.

    Tabac Xpress este o companie cu capital strain si face parte din acelasi grup cu Tabak Polska . Tabak Polska a fost infiintata in Polonia in 2001 si detine in prezent o retea de peste 180 de magazine in centre comerciale moderne si de afaceri.

    Conceptul XPRESS este modern si complex si se distinge prin claritate in design si organizare, prin calitate si rapiditate in servire, prin oamenii care sunt cea mai importanta resursa a companiei, prin etica, respect si integritate fata de furnizori, angajati si clienti, prin motivatie si pasiune pentru tot ce facem, prin profesionalism si cooperare.

    Primul XPRESS in Romania l-am deschis la sfarsitul lui Octombrie, iar in acest moment (August 2021) avem in operare 130 de magazine cu perspectiva depasirii numarulul 150 pana la sfarsitul acestui an.

    In luna Decembrie 2016 am lansat al doilea concept pe piata din Romania sub brandul XTIME, concept armonizat pentru integrarea in centre de business si institutii publice.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC Tabac Xpress SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC Tabac Xpress SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC Tabac Xpress SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?