Functionar economic (loc. Cetatea de Balta, Alba)

Angajam FUNCTIONAR ECONOMIC pentru sediul nostru situat in loc. Cetatea de Balta, jud. ALBA.

Cetatea de Balta este situata la 23 km de Blaj (15 km de Tarnaveni).
Postul este cu norma intreaga, necesita prezenta zilnica la sediu.
Salariul este negociabil, decontare transport.
Vor fi selectate doar persoane cu minim de experienta relevanta (1-3 ani).

Cerinte:
- studii cu profil economic (constituie avantaj)
- experienta relevanta intr-un post similar (obligatoriu)
- cunostinte operare PC (obligatoriu: Microsoft Office, email)
- bune abilitati de organizare
- responsabilitate si seriozitate

Responsabilitati:

- inregistrare facturi furnizori, emitere facturi clienti
- inregistrare avize furnizori/clienti, bonuri de consum
- redactare/inregistrare contracte vanzare/cumparare marfa
- mentinerea registrului de casa
- oferire informatii furnizorilor pentru facturare (comunicare preturi, cantitati livrate, tarife etc.)
- arhivare documente inregistrate, alte activitati specifice de birou

Suntem unul din principalii producatori si comercianti de cereale din judetul Alba, cultivand anual peste 2000 ha. Grupul de societati dispune de utilaje agricole moderne, inclusiv camioane de transport cereale, cat si de capacitati de depozitare si conditionare a produselor agricole. Societatea se bucura de o crestere continua a volumului de marfa comercializata, a capacitatilor de productie si stocare, gratie managementului competent, a capitalului uman si a partenerilor de afaceri.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Agropec Dionis SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Agropec Dionis SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Agropec Dionis SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?