Functionar Economic - Parmalat Romania

Responsabilitati post:

- intocmeste documentele justificative legate de stocuri;

- intocmeste borderoul de documente pentru livrarile efectuate din depozit;

- intocmeste borderoul pentru miscarile din gestiune ale paletilor, centralizand toate documentele;

- participa la inventarul stocului de marfa;

- raporteaza superiorului direct orice neconcordanta intre stocul scriptic si cel fizic;

- asigura comunicarea intre departamentul de vanzari si depozit;

- introduce marfa in stoc in baza documentelor de intrare;

- utilizeaza scanner-ul pentru codurile de bare ca sa inregistreze informatiile necesare si orice miscare de marfa pe care o efectueaza;

- intocmeste in timp util documentele pentru incarcarea - descarcarea marfurilor;

- anumite sarcini legate de curatenia din depozit;

- se ocupa de evidenta pontajelor.

Candidatul ideal:

- Studii medii (preferabil liceu economic);

- Experienta in domeniu entry level;

- Cunostinte operare PC (Word, Excel);

- Abilitati de lucru cu cifrele;

- Disponibilitate de lucru peste program;

- Seriozitate si simt de raspundere.

Ca parte a procesului de recrutare și selecție, Parmalat România . colectează și prelucrează date cu caracter personal în conformitate cu prevederile Regulamentului UE nrprivind protecția persoanelor fizice în ceea ce privește prelucrarea datelor cu caracter personal și privind libera circulație a acestor date.
Prin acest document, Parmalat România . informează persoanele vizate, ale căror date sunt colectate, asupra faptului ca sunt utilizate aceste date pentru: Identificarea competențelor profesionale care corespund cerințelor postului si demararea procesului de angajare, pentru candidații care trec de etapa recrutării.

Mai multe detalii despre Politica privind utilizarea datelor personale gasiti pe

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Parmalat Romania SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Parmalat Romania SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Parmalat Romania SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?