GEL - Responsabil Ospitalitate

McDonald’s ofera experiente memorabile pentru clientii sai! Cei in rolul de GUEST EXPERIENCE LEADER - Responsabil Ospitalitate sunt ambasadorii inovației la McDonald’s si ii indruma pe clienti sa comande la kiosk-urile digitale, rezolvand rapid orice problema.

Crezi in ospitalitate si in experientele digitale? Experienta se castiga in timp, noi te pregatim intens si iti oferim o serie de beneficii si stabilitate.

Responsabilitati principale:

-Asisti in mod proactiv oaspetii in plasarea comenzii la Kiosk si in gasirea unei mese libere (ajuti la cresterea afacerii și la reducerea aglomerației din fata tejghelei)

-Te asiguri ca oaspetii au fost serviti cu acuratete si ca sunt multumiti de calitatea si prospetimea produselor

-Gestionezi cu incredere solicitari sau intrebari din partea clientilor interesati sa afle diferite informatii

Beneficii:

-Poti castiga un salariu atractiv si ai flexibilitatea programului de lucru (in ture, norma de lucru intreaga – 8 ore - sau partiala - 4 sau 6 ore)

-Iti pui in valoare personalitatea (energie, optimism, orientare clienti)

-Te dezvolti pentru orice rol viitor in McDonald’s sau oriunde altundeva

-Ai sansa sa-ti dezvolti initiativa, abilitatile de comunicare si de lucru cu oamenii

-Poti promova intr-un timp scurt in alte roluri in restaurant

-Beneficiezi de zile libere pentru evenimentele speciale

-Beneficiezi de 50% reducere la produsele tale preferate in timpul programului de lucru

-Concediu suplimentar in functie de vechime

-Bonusuri in functie de performanta

Profilul cautat:

-Minim studii medii finalizate

-Abilitati: adaptabilitate, lucrul in echipa, orientare catre satisfacerea clientului, orientarea catre obtinerea rezultatelor

-Domiciliul preferabil in apropiere de locatia McDonald’s

-Cunostinte de limba engleza la nivel conversational.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la McDonald's in Romania pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la McDonald's in Romania pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are McDonald's in Romania locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?