Gestionar & Logistica Aprovizionare

Hai si tu si fii parte a echipei noastre!

Ne largim echipa cu oameni dornici de munca, ce vor fi parte a producerii si realizarii de echipamente profesionale care asigura sansa la sanatate si siguranta umana. De peste 29 ani producem cu mandrie, in Iasi, lampi si dispozitive bactericide pe baza de lumina ultravioleta UV-C care distrug virusurile, bacteriile si mucegaiurile.

Cerințe:

  • Persoană organizată, atenta la detalii, cu dorință de autodepășire și perseverență.

  • Adaptabilitate la proiecte de lucru diverse si inovative.

  • Abilități de relaționare si comunicare in echipa.

  • Seriozitate, punctualitate, spirit de echipa;

  • Mod riguros de organizare, disciplina muncii;

  • Experienta minim 3 ani in zona de gestiune stocuri, aprovizionare & logistica

  • Permis conducere cat B

Responsabilități:

• asigura gestiunea si organizarea stocurilor de materii prime si subansamble;

• realizeaza comenzi aprovizionare;

• activitati de logistica depozit.

Beneficii:

- Training intern si specializare
- Reprezentarea si sustinerea de catre o companie lider de piata
- Oportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamic, specializat, cu mare potential

Biocomp asigura un mediu sanatos si sigur!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC BIOCOMP SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC BIOCOMP SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC BIOCOMP SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?