Ai experienta in activitatea de gestiune?
Iti doresti un loc de munca sigur si bine rasplatit, intr-un sector in plina dezvoltare? Atunci te asteptam in echipa noastra!
Suntem Dicor Land SRL, o companie de vanzari utilaje agricole, cu sediul in com. Branistea, jud. Galati si cautam colegi care sa ne ajute sa dezvoltam in continuare compania.

Mai multe detalii despre postul de Gestionar:

Responsabilitati:

- inregistrarea electronica zilnica a actelor de intrare –iesire din gestiunea societatii;
- organizarea spatiilor in vederea depozitarii;
- organizarea, primirea, depozitarea si conservarea fara pierderi, degradari sau sustrageri a bunurilor si luarea de masuri pentru depozitarea in bune conditii, conform normelor tehnice de depozitare si prevenire a incendiilor, precum si de protectie a muncii si a mediului;
- verificarea conformitatii produselor la receptie;
- receptia si depozitarea produselor ordonate pe grupe, si sort-tipo-dimensiuni;
- participarea la efectuarea inventarierii bunurilor din gestiune, impreuna cu comisiile constituite de conducerea societatii;
- predarea zilnic la biroul de contabilitate a tuturor documentelor privind primirea sau eliberarea bunurilor din gestiune;
- intocmirea documentelor de receptie la momentul primirii stocurilor.

Cerinte:

  • Experienta in lucrul cu programe de evidenta informatica de gestiune;
  • Cazier judiciar curat;
  • Studii :minim medii- profil tehnic/economic;
  • Cunoasterea programului ATTOSOFT – GESTPRO, constituie avantaj.
  • Experienta : min 3 ani in functia de gestionar;
  • Autorizatie ISCIR pentru motostivuitorist constituie avantaj;
  • Seriozitate, cunoasterea legislatiei in domeniu;
  • Cunostinte MS Office (Word, Excel, Outlook);
  • Foarte bune abilitati de comunicare si organizare;
  • Perseverenta si atitudine proactiva;
  • Asumarea raspunderii.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv;
  • Telefon de serviciu;
  • Tichete de masa;
  • Prima de vacanta;
  • Prima de fidelitate (al 13 – lea salariu);
  • Prime de Craciun, de Paste, de zi de nastere, la casatorie, la nasterea copiilor;
  • Posibilitate de dezvoltare personala si profesionala;
  • Apartenenta la o echipa de profesionisti.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Dicor Land SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Dicor Land SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Dicor Land SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?