GESTIONAR Brasov

DSV_2009_RD_0004

CINE SUNTEM:
Suntem filiala din Romania a grupului DSV.
DSV este un furnizor global de servicii de transport şi logistică, unul dintre liderii de piata din domeniul logisticii, cu birouri în peste 80 de ţări din toată lumea şi o reţea internaţională de agenţi şi parteneri. In Romania suntem peste 400 angajati, ne deasfasuram activitatea in 6 filiale.
Oferim servicii de: logistică - depozitare, distribuţie, servicii cu valoare adăugată; transport internaţional de marfă rutier, maritim şi aerian; transport intern; proiecte, transporturi agabaritice; asigurare cargo şi formalităţi vamale.

OFERIM:
Salariu competitiv;
Bonuri de masa;
Contract de munca pe durata nedeterminata, conform legislatiei in vigoare;
Ore suplimentare platite, conform legislatiei in vigoare.

Decont transport, punct de lucru - Parc Industrial Prejmer - Jud. Brasov.

Responsabilitati:
- Primeste, gestioneaza si elibereaza materialele din gestiunea de materiale, materii prime si auxiliare.
- Coordoneaza si participa la receptia cantitativa a tuturor produselor din cadrul gestiunii, in baza documentelor de intrare;
- Verifica si aproba toate intrarile si iesirile din gestiune.
- Verifica inregistrarea actelor de primire si eliberare corect, complet si la timp in fisele de magazie pentru toate produsele conform dispozitiilor legale.
- Efectueaza inventarierea bunurilor din gestiunea sa conform procedurilor interne.
- Ofera departamentelor interesate informatii legate de stoc.

Cautam:
- Studii medii finalizate;
- Experienta minim 2 ani;
- Atestat ISCIR, reprezinta avantaj;
- Cunostinte operare calculator;
- Corectitudine, integritate, abilitati de comunicare si coordonare;
- Atitudine orientata catre client;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC DSV SOLUTIONS SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC DSV SOLUTIONS SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC DSV SOLUTIONS SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?