Cu o istorie de peste 21 de ani, Electrogrup furnizeaza solutii complete de infrastructura energetica, de telecomunicatii si constructii industriale si civile, la nivel national si international. Compania face parte din grupul E-INFRA, lider pe piata de servicii integrate de infrastructura din Romania, din care fac parte 5 companii si peste 700 de angajati.

Deschidem o noua oportunitate de cariera in cadrul Punctului de Lucru Bucuresti si cautam un Gestionar pentru sediul din , care sa organizeze si sa raspunda de activitatile legate de procesele de gestiune.

Responsabilitati:

  • Sa indeplineasca la timp si conform normelor in vigoare sarcinile si procesele specifice activitatii de gestiune/depozit
  • Sa asigure buna gestionare a magaziei si conformitatea stocurilor scriptice versus cele faptice
  • Sa urmareasca fluxul comenzilor de materiale si echipamente de la plasarea lor de catre dep. Achizitii pana la intrarea lor in gestiune si sa verifice documentele de receptie primite de la furnizori
  • Sa se asigure de corectitudinea receptiei fizie/scriptice a materialelor/echipamentelor si sa informeze superiorul direct in cazul constatarii unor neconformitati
  • Sa opereze la timp toate documentele aferente intrarilor si iesirilor de materiale/echipamente din gestiune conform procedurilor interne
  • Sa se implice activ in planificarea, organizarea si desfasurarea inventarelor periodice

Cerinte minime:

  • Studii medii
  • Experienta dovedita de minim 2 ani gestiune materiale/stocuri
  • Cunostinte SAP
  • Cunostinte solide de MS Office
  • Cunostinte de limba engleza (nivel incepator)
  • Permis de conducere categoria B
  • Abilitati excelente de organizare, prioritizare, coordonare a activitatilor si relationare

Avantaje:

  • Cunostinte de contabilitate primara
  • Cunostinte de legislatie gestiune stocuri

Ce oferim:

  • Schema de salarizare si beneficii axata pe rasplatirea performantei
  • Suport pentru instruire si dezvoltare profesionala
  • Un mediu de lucru dinamic, profesionist, in care dezvoltarea personala este incurajata
  • Oportunitati de evolutie in cariera in interiorul companiei si in grupul de companii
  • Beneficii aditionale (tichete de masa, oferte speciale pentru angajati)

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ELECTROGRUP S.A. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ELECTROGRUP S.A. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ELECTROGRUP S.A. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?