Gestionar cataloage de prezentare

DESCRIEREA COMPANIEI:

Sophia, în calitate de producător și editor de colecții de perdele si draperii  s-a dezvoltat în domeniul decorațiunilor interioare de-a lungul a 16 ani de experiență, ajungând la un număr de 24 magazine în România, dintre care 18 sunt în regim de franciză, iar 6 în regim propriu.

Ne mărim echipa şi angajăm personal pentru gestionarea cataloagelor de prezentare.

 Responsabilitati

  • evidenta gestionarii colectiilor de tesaturi;
  • evidenta stocurilor pentru cataloage de prezentare;
  • stabilirea esantioanelor de produse: materiale textile, tesaturi, palete de culori, colectii;
  • codarea articolelor - marca proprie Sophia: printarea etichetelor personalizate si alocarea lor pentru fiecare produs.

Cerinte

  • experienta minima in domeniu;
  • notiuni minime de evidenta gestiunii in Excel;
  • poti fi proaspat absolvent de studii superioare sau tanar cu varsta de pana in 29 ani.

Beneficii

Oferim un salariu atractiv, tichete de masă şi acolo unde este nevoie, asigurăm şi transportul. Te ajutam sa te integrezi si iti oferim suportul necesar.

Programul de lucru de luni pana vineri intervalul 08:00-17:00.

Cv sau detalii la telefon:

Te invitam sa te alaturi echipei Sophia!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Sophia Home Decoration pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Sophia Home Decoration pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Sophia Home Decoration locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?