Gestionar- CLINCENI

Descrierea clientului

Adecco Resurse Umane, recruteaza Gestionar , pentru clientul sau, ce activeaza in domeniul FMCG, lidera pe piata in domeniul sau de activitate.

Responsabilitati

  • Gestionarea intrarilor si iesirilor de marfa;
  • Monitorizarea stocurilor si inregistrarea acestora in aplicatia informatica;
  • Aplicarea procedurilor interne de gestiune;
  • Verificarea stocurilor existente in depozit;
  • Depozitarea in conditii optime a marfurilor din gestiune.

Profilul candidatului

  • Experienta anterioara reprezinta un avantaj
  • Persoana comunicativa si cu spirit de echipa
  • Posibilitate de lucru in schimburi

Beneficii

  • Salariu motivant
  • Program 8 h/ 5 zile pe saptamana cu 2 zile libere
  • Tichete de masa : 15 lei/tichet
  • Transport asigurat
  • Contract pe perioada determinata cu posibilitate de prelungire

Locatie: Clinceni

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Adecco pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Adecco pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Adecco locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?