Gestionar - com. Contesti, jud. Dimbovita

Candidatul ideal:
Experienta in domeniu aprovizionare - gestiune;
Atitudine pozitiva, punctualitate, entuziasm, dinamism, corectitudine si seriozitate;
Posesor permis de conducere - Cat B.

Responsabilitati specifice postului:
Gestionarea comenzilor de produs finit si intocmirea de documente aferente cu confirmarea pe documentele de insotire a marfii a cantitatilor de produs finit (retur bun/defect);
Receptionarea zilnica a intregii cantitati de produs finit de la departamentul Tehnic si verificarea stocului la sfarsitul fiecarei zile;
Predarea si preluarea corecta a stocului de produse finite societatii de paza la sfarsitul si inceputul programului;
Punerea la dispozitia comisiei de inventariere in orice moment documentele necesare verificarii stocurilor;
Raspunde de intrarile si iesirile de butelii, specificandu-le in raportul de gestiune zilnic;
Raspunde de verificarea, la intrarea in tura, a rapoartelor de gestiune, confruntand stocurile existente in statie cu cele de pe rapoartele de gestiune;
Participarea activa la orice alte activitati în concordanta cu obiectivele si valorile companiei.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Butan Gas Romania SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Butan Gas Romania SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Butan Gas Romania SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?