Gestionar depozit Brăila

Agricover este o platformă de soluții integrate pentru agricultură, construită pentru a răspunde în timp real nevoilor concrete ale fermierilor. Inovația face parte din noi. Avem 20 ani de activitate și construim soluții flexibile și eficiente care contribuie la dezvoltarea partenerilor noștri. Credem într-o agricultură modernă și performantă. Vrem să devenim un dezvoltator de valoare și un creator al culturii succesului în agribusiness-ul din România.

Împreună cu noi îți poți scrie povestea mai departe, alături de experți recunoscuți, într-un mediu dinamic și competitiv, sprijinind dezvoltarea agriculturii românești.

Rolul de Gestionar ți se potrivește dacă ai:

  • Studii medii / școală profesională;
  • Experiență minim 3 ani pe o poziție similară;
  • Constituie un avantaj cursuri de perfecționare în: Legislație, Gestiune stocuri;
  • Autorizare ISCIR – reprezintă un avantaj;
  • Cunoștinte MS Office, MS Outlook;
  • Dinamism și abilități de comunicare;
  • Integritate, atenție concentrată și distributivă;
  • Inițiativă, memorie vizuală, spirit organizatoric;
  • Punctualitate și seriozitate.

Responsabilitățile rolului sunt:

  • Recepționează și livrează atât fizic cât și scriptic produsele aferente depozitului alocat;
  • Verifică și completează documente aferente recepțiilor și livrărilor efectuate, avizele de însoțire, CMR, certificate de conformitate, nota de recepție, etc.;
  • Operează în sistemul informatic SAP toate operațiunile efectuate în cadrul depozitului;
  • Emite documentele aferente operațiunilor de livrare: avize de însoțire a mărfii, note de livrare, facturi;
  • Răspunde de gestiunea produselor și a materialelor;
  • Ține evidența gestionară a produselor înmagazinate;
  • Inventariază periodic stocul din gestiune;
  • Asigură integritatea magaziei prin aplicarea măsurilor agreate;
  • Aplica normele de securitate legale;
  • Supraveghează operațiunile privind depozitarea și condiționarea produselor în cadrul depozitului;
  • Informează, când este cazul, persoanele avizate despre orice schimbări privind produsele recepționate, depozitarea, conservarea și livrarea acestora, cât și despre schimburi cu privire la activitatea desfășurată în cadrul societății.

Echipa te încurajează permanent să te implici în:

  • Promovarea respectului reciproc, colaborarea şi transparenţa în interiorul departamentului și în raporturile cu alte departamente.
  • Menţinerea şi transmiterea unui standard de profesionalism în realizarea activităţilor din depozit, prin punerea în aplicare a proceselor și procedurilor de lucru agreate.

Raportează către: Manager Depozite Semințe și Pesticide

Vă informăm că datele dumneavoastră vor fi prelucrate de Agricover în scopul recrutării de personal, având ca temei interesul său legitim de a angaja candidați care să corespundă abilităților personale și profesionale stabilite de acesta. Termenul de păstrare al acestora este de 2 ani. Prin transmiterea CV-ului considerăm ca ați luat la cunoștința de informațiile comunicate anterior. Vă aducem la cunoștință că în orice moment vă puteți retrage consimțământul prin transmiterea unui e-mail la adresa . Vom lua în considerare orice solicitări sau plângeri pe care le primim și vă vom transmite un răspuns în timp util. Dacă nu sunteți mulțumit de răspunsul nostru, puteți înainta plângerea către Autoritatea Națională de Supraveghere a Prelucrării Datelor cu Caracter Personal – cu sediul în Bd. G-ral. Gheorghe Magheru nrSector, cod poștal, București, România.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la AGRICOVER S.A. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la AGRICOVER S.A. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are AGRICOVER S.A. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?