Candidatul ideal

Experienta minim 2 ani de gestiune.
Studii medii sau superioare.
Cunostinte PC – pachet MS Office, programe IT specifice de gestiune.
Cunostinte de legislatie a gestiunii.
Cunostinte minime de contabilitate primara.
Cazier judiciar
Atestat ISCIR obligatoriu.

Descrierea jobului

- Primeste in gestiune, inregistreaza, pastreaza in conditii optime si elibereaza respectand procesul FEFO si FIFO materiile prime;
- Gestioneaza produsele din depozitul companiei, intocmind toate documentele necesare intrarilor/iesirilor din depozit;
- Coordoneaza, organizeaza si dispune asupra modului de depozitare a materiilor prime, pe sortimente si loturi, astfel incat sa fie usor identificate;
- Organizeaza fluxul procesului de manipulare in conformitate cu standardele stabilite de companie;
- Raspunde de introducerea, preluarea, procesarea si transmiterea datelor aferente tuturor activitatilor derulate in depozit ( NIR , BON DE CONSUM) folosind sistemul IT de gestiune specific;
- Verifica permanent concordanta dintre stocurile faptice si contabilitatea de gestiune;
- Efectueaza inventarul stocurilor de marfa pe sortimente, loturi si cantitati;
- Conditii de munca foarte bune;

Punct de lucru: Bd. Timisoara nr, sector, Bucuresti.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Policolor-Orgachim Group pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Policolor-Orgachim Group pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Policolor-Orgachim Group locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?