Gestionar depozit

Cerintele postului:

• Abilități: munca în echipă; comunicare; responsabilitate; organizare

• Persoana harnica, sociabila, deschisa, punctuala

• Disponibilitate la program full-time (8 ore)

Responsabilitati:

- receptionarea mărfurilor în depozit în conformitate cu documentele de însotire a mărfii;

- aranjarea produselor în spațiile special amenajate ale depozitului;

- pregatirea comenzilor, intocmirea ofertelor, facturilor si a documentelor de iesire cu ajutorul programului de gestiune;

- descarcarea si incarcarea marfurilor receptionate/vandute

- participarea la inventarierea (totala sau partiala) a stocului din depozit

Beneficii

• Pachet salarial atractiv

• Mediu de lucru placut

Pentru mai multe informatii va rugam sa va exprimati intentia la office (a) uniwerk ro

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la UNIC COM 93 SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la UNIC COM 93 SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are UNIC COM 93 SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?