Gestionar depozit central (Popesti-Leordeni)

Salar net
3000 RON

Candidatul ideal

- studii medii (diploma bacalaureat)
- cunostinte bune MS Office (Excel, Word)
- cunoastera unui program de facturare este un plus
- initiativa si spirit organizatoric
- capacitatea de a lucra cu oameni
- aptitudinea de a lucra cu documente
- atentie concentrata si distributiva
- autoturism personal este un plus

Descrierea jobului

1. asigura gestiunea fizica a stocului de marfa
2. opereaza in calculator miscarile de stocuri
3. emite documentele specifice la receptia si predarea marfurilor
4. coordoneaza echipa de manevranti din cadrul depozitului
5. responsabilitate privind bunurile si echipamentele din inventar
6. emite facturi si avize de expeditie

Industrial Mecano srl este lider national si regional pe piata materialelor de ambalare industriala. Firma are 22 ani vechime din care 19 ani de productie efectiva. Cu o productie anuala de 7.500 tone de produs finit, 100 angajati si cu un export de 45% din cifra de afaceri in 12 tari din UE si spatiul ex-sovietic, Industrial Mecano este un furnizor recunoscut si cautat de toate industriile care paletizeaza marfuri. www.industrial.ro

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Industrial Mecano Import Export SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Industrial Mecano Import Export SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Industrial Mecano Import Export SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?

  • Ce salariu oferă Industrial Mecano Import Export SRL la locurile de muncă disponibile prin Angajat.ro?