GESTIONAR DEPOZIT CEREALE

Salar net
4000 RON

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare

Candidatul ideal

Experienta minim 2 ani intr-o pozitie similara
Nivel de studii – minim studii medii finalizate
Abilitati operare PC – MS Office
Experienta de lucru cu softuri de gestiune (Soft1 constituie avantaj)
Cunoașterea legislației privind gestionarea stocurilor
Capacitate de organizare si planificare
Atentie la detalii, seriozitate si punctualitate

Descrierea jobului

Asigura primirea si expedierea marfurilor;
Manipuleaza produsele receptionate;
Mentine evidenta si proceseaza inregistrarile din depozit;
Monitorizeaza si raporteaza zilnic stocurile produselor;
Evidentiaza loturile cu datele aferente perioadei stocarii;
Izoleaza si raporteaza produselor care nu indeplinesc standardele de calitate;
Verifica documentele de intrare a marfurilor si se asigura ca sunt conforme;
Intocmeste si raspunde pentru documentele de achizitii / expediere a marfurilor .

RO CEREAL Group - este o organizație cu o experiență de peste 15 ani, desfășurând afaceri la nivel național și internațional, având activități de producție, distribuție, trading și comerț în domeniul alimentar, agricultură și nutriție animală.
Suntem distribuitori de materii prime pentru industria de morărit și panificație, pentru producerea furajelor și a hranei pentru animale, facem achiziții și trading de cereale, producem și distribuim biocombustibil natural solid sub formă de peleți, din biomasă - din surse regenerabile și resturi vegetale.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la RO CEREAL SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la RO CEREAL SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are RO CEREAL SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?