Compania “Creavita Food Company” SRL – parte a unui grup internațional de Companii (Polonia, Republica Moldova, România) angajează:

“Gestionar Depozit- Cluj Napoca”

(doar barbati, munca include si lucru fizic)

Beneficii oferite:

  • salariu motivant;
  • depozitul se afla pe str. Traian Vuia 206;
  • graficul de lucru, luni –vineri, 8:30-17:00;
  • oportunitati de crestere profesionala si in cariera.

Responsabilitatile de baza:

  • Receptia si manevrarea marfii;
  • Manipularea marfii, incarcare, descarcare, aranjare in depozit;
  • Organizarea spatiului in vederea depozitarii produselor pe categorii;
  • Verificarea cantitatii marfii la sosire, loturilor si data expirarii;
  • Pregatirea marfii pentru livrarile la Clienti;
  • Realizarea inventarierii periodice a stocurilor de marfuri existente la depozit.

Cerinţe față de candidat:

  • Persoana disciplinata, organizata si responsabila;
  • Cunostinte PC (MS Word, MS Excel).

Vă asteptăm cu drag!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CREAVITA FOOD COMPANY SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CREAVITA FOOD COMPANY SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are CREAVITA FOOD COMPANY SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?