Gestionar depozit

Compania TRIAGO, cu sediul in Codlea, producator de rezervoare inox angajeaza:

- GESTIONAR;

Cerinte:

  • Studii medii,
  • Cu experienta pe un post similar de min. 2 ani,
  • Cunostinte operare PC,
  • Bun organizator al gestiunii,
  • Corectitudine, abilitati de comunicare si coordonare.

Responsabilitati:

  • Primeste, gestioneaza si elibereaza, produsele/materiile prime din gestiune;
  • Efectueaza receptia cantitativa si calitativa a marfii, conform documentelor de intrare factura fiscala, aviz de expeditie, dispozitie de livrare;
  • Asigura gestiunea stocurilor din depozit, intocmind toate documentele necesare intrarilor/iesirilor din depozit (avize, bonuri de consum);
  • Respecta conditiile si standardele de depozitare;
  • Participa la inventarierea stocurilor de marfa;
  • verifica daca inregistrarea actelor de primire si eliberare este corecta, completa si la timp in fisele de magazie pentru toate produsele, conform dispozitiilor legale;
  • Verifica permanent concordanta dintre stocurile faptice si contabile;
  • Ofera departamentelor interesate informatii legate de stoc;
  • Raporteaza superiorului ierarhic orice neconcordanta intre stocul fizic si cel scriptic;
  • Raporteaza lipsurile din gestiune sau daunele constatate.

    OFERTA (SALARIU & BENEFICII)
    - Salariu motivant,
    - Desfasurarea activitatii intr-o companie dinamica,
    - Bonuri de masa,
    - Asigurare de sanatate,
    - Stabilitate la locul de munca.

Program de lucru de L-V: 8:00 – 17:00

Asteptam CV-urile dvs la adresa de mail

*Prin transmiterea si/sau completarea datelor cu caracter personal, va dati acordul expres ca acestea sa fie folosite in vederea identificarii unui loc de munca.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la TRIAGO TRADING pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la TRIAGO TRADING pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are TRIAGO TRADING locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?