Gestionar depozit

CERINTE:
Studii medii sau superioare
Minim 2 ani experienta intr-o pozitie similara (constituie avantaj);
Cunostinte operare PC;
Bune abilitati de comunicare si de lucru in echipa constituie avantaj;
Cunoasterea legislatiei in domeniul gestiunii stocurilor;
Persoana organizata, pro-activa, cu spirit de initiativa, atenta la detalii;
Abilitati de comunicare, seriozitate

RESPONSABILITATI:
Organizeaza si asigura gestiunea fizica a stocului de marfa existent in depozit;
Introduce/Scoate marfa in stoc in baza documentelor de intrare/iesire;
Supravegheaza si coordoneaza intrarile/iesirile de marfa;
Pregateste marfa pentru livrare;
Opereaza in sistemul de gestiune intern miscarile de marfa;
Inventariaza periodic stocurile in conformitate cu procedurile de lucru;
Gestioneaza situatiile de retur marfa.

OFERTA (bonusuri, beneficii):
Salariu corelat cu nivelul pietei
Tichete de masa

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la FORNAX GROUP SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la FORNAX GROUP SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are FORNAX GROUP SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?