Gestionar depozit dispozitive medicale

Candidatul ideal:

• Persoana responsabila, dinamica, organizata;

• Capacitati de luare a deciziilor;

• Flexibilitate, spirit de initiativa;

• Disponibilitate de a invata lucruri noi;

• Punctualitate, seriozitate, corectitudine;

• Abilitati de comunicare si relationare cu colegii si clientii;

• Capacitate de organizare;

• Atentie la detalii;

• Responsabil;

Descrierea jobului:

• Responsabil de receptionarea si expedierea produselor finite;

• Responsabil cu pregatirea coletelor in vederea livrarii catre clienti;

• Urmareste respectarea standardelor;

• Comunica si colaboreaza cu celelalte departamentele;

• Supervizeaza controlul calitativ la receptia marfii;

• Intocmeste rapoarte;

• Urmareste livrarea comenzilor in sistem FIFO.

Punctul de lucru al societatii noastre se afla in comuna Corbeanca, sat Petresti, judetul ILFOV.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Biogenetix Distribution SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Biogenetix Distribution SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Biogenetix Distribution SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?