FWEI este un grup de companii angajate in sustenabilitatea globala a economiei si mediului. Facem acest lucru prin reducerea incalzirii globale datorita gestionarii deseurilor. Sprijiniti de legislatia europeana suntem implicati in colectarea, reciclarea si asigurarea trasabilitatii deseurilor de ambalaj ale clientilor nostri. Fabrica din Hunedoara se ocupa cu reciclarea PET si vanzarea fulgilor obtinuti. Suntem in plina dezvoltare a activitatii si cautam un coleg nou in echipa noastra.

Daca esti interesat de acest post aplica la acest post. Asteptam sa ne intalnim cat de curand.

Care sunt responsabilitatile postului?

  • Receptia si livrare marfa
  • Organizarea si optimizarea fluxului de marfa
  • Gestiunea stocurilor
  • Gestionarea echipei de manipulanti si stivuitoristi

Ce cerinte trebuie sa indeplinesti pentru a ocupa postul?

  • Abilitati in organizarea activitatii
  • Capacitatea de a organiza si gestiona activitatea echipei depozitului
  • Bun comunicator cu colegii din celelalte departamente pentru a asigura performanta activitatii
  • Cunostinte de baza in excel
  • Experienta anterioara in gestiune de minim un an
  • Experienta in domeniul deseurilor de ambalaj constituie un avantaj
  • Studii medii

Oferta:

  • salariu atractiv + bonuri de masa

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Flat White Economy Investment pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Flat White Economy Investment pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Flat White Economy Investment locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?