Gestionar depozit

Responsabilitati:

  • Gestioneaza corect si conform legii stocul din depozit, respectand procedeul FEFO in procesul de manipulare a materiilor prime si a ambalajelor;
  • Respecta instructiunile de lucru care reglementeaza modul de depozitare, manipulare, conservare si livrare a produselor din depozit si intervine direct pentru eliminarea erorilor sau anunta seful atunci cand le constata;
  • Verifica conformitatea documentelor de livrare a materiilor prime si ambalajelor inainte de descarcarea acestora.
  • Asigura identificarea operativa a produselor in depozit;
  • Pregateste materiile prime si ambalajele pentru livrare
  • Opereaza in Navision bonurile de consum pentru materii prime, ambaleje, consumabile, echipamente de protectie etc predate altor departamente din companie
  • Participa la inventarierea (totala sau partiala) a stocului de materii prime si ambalaje din depozit si obligatoriu la inventarul total de la datele bilantului contabil

 Candidatul ideal:

  • Minim 3 ani pe o pozitie similara
  • Minim studii medii, Calificare lucrator-gestionar/primitor-distribuitor reprezinta un avantaj;
  • Corectitudine; Integritate; Minutiozitate; Receptivitate; Capacitate organizatorica;
  • Cunostinte de legislatie gestiune stocuri;
  • Cunostinte de operare PC (MS Office, WMS); Atentie concentrata si distributiva; Memorie vizuala
  • Spirit organizatoric; Capacitate de a lucra cu oamenii; Rezistenta la stres.

Oferim:

  • Contract de munca pe perioada determinata, cu posibilitate de prelungire pe perioada nedeterminata.
  • Pachet salarial si de beneficii, in acord cu politicile si obiectivele companiei;
  • Pregatire profesionala continua.

    Stimate candidat,

    Prin faptul ca ne trimiteti CV-ul dvs. ne confirmati faptul ca sunteti de acord ca datele dvs. personale incluse in acest document, sa fie prelucrate de departamentul de resurse umane al companiei Fabryo Corporation in scopul bunei derulari a procesului de selectie a candidatilor pentru pozitiile publicate pe acest site.

    Conform Politicii de confidentialitate publicata pe site-urile companiei savana culoare si aplaFabryo Corporation isi asuma raspunderea pentru protectia deplina a datelor dvs. personale si se obliga sa nu transmita aceste date unei terte parti fara acordul dvs. Mai mult de atat, in cazul in care profilul dvs. se califica pentru o selectie la o pozitie la care ati aplicat, datele dvs. personale vor fi pastrate doar pentru o perioada de maxim 6 luni de la finalizarea procesului de recrutare, conform politicii noastre de retentie a datelor candidatilor. Aceasta politica nu exclude sansa dvs. de a aplica la orice alta pozitie devenita disponibila si anuntata pe site-urile de recrutare

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Fabryo Corporation pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Fabryo Corporation pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Fabryo Corporation locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?