Gestionar depozit scule si echipamente

Angajam gestionar depozit pentru depozit scule si echipamente in Constanta.

Cerinte si atributii:

- receptie marfa (control calitativ si cantitativ)

- aranjare marfa in spatiul de depozitare

- pregatire comenzi pentru livrare

- pastrarea curateniei in spatiul de depozitare

- inventariere periodica

- conditie fizica buna

- optional: carnet conducere cat B

- persoana responsabila si onesta

- program: 8-17

Salariul si alte beneficii se vor discuta la interviu.

Depozit cu produse si echipamente industriale si de constructii, echipamente protectie, organe asamblare, sisteme de ridicat, scule si utilaje profesionale.

Se solicita un minim de experienta intr-un post similar.

Angajam un ajutor gestionar pentru depozit cu scule si echipamente profesionale.

Responsabilitati:

- receptie marfa calitativ+cantitativ
- incarcare/descarcare marfa  - cunostinte operare stivuitor + incarcare manuala
- aranjare marfa pe rasteluri si in curtea de depozitare
- pregatire marfa / confirmari stocuri / inventar

Salariul si beneficiile se vor discuta la interviu.

Cautam o persoana apta de munca si cu conditie fizica buna.

Avantaj: lucrul intr-un domeniu asemanator

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la EXPERT TOOLS SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la EXPERT TOOLS SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are EXPERT TOOLS SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?