Gestionar depozit Slatina

Post: Gestionar depozit in industria distributiei ingredientelor pentru coferii-patiserii

Va rugat sa ne contactati direct pe adresa de email, deoarece nu toate aplicarile pe site ajung la noi!

Descrierea companiei: Oana Cristal COM este o companie de distributie cu peste 20 de ani experienta in domeniul HoReCa, specializata pe ingrediente si materii prime pentru cofetarii, patiserii, brutarii, restaurante, fast-food-uri si sectorul alimentar industrial.

Crisfoods este brandul care ne reprezinta. Afla mai multe detalii pe site-ul nostru crisfoods . ro

Sediul se afla in Slatina, agentii de vanzari desfasurandu-si activatatea in Slatina sau Craiova, in timp ce zona de acoperire pentru livrari directe este extinsa la Mehedinti, Gorj, Dolj, Olt, Valcea, Arges, Teleorman, Bucuresti sau intreaga tara prin servicii de curierat.

Responsabilitățile postului:

  • Preluarea intrarilor de marfa conform documentelor
  • Depozitarea mărfurilor în mod corespunzător
  • Verificarea stocurilor si a termenelor de valabilitate
  • Pregatirea comenzilor - manipularea marfurilor se va face in echipa cu manipulatorii din depozit

Cerințe

  • Studii medii
  • Experienta in gestiune (intr-un post similar) fie ca gestionar, fie in facturare
  • Organizare, perseverenta, atentie la detalii
  • Lucrul in echipa
  • Avantaj: experienta cu programele software pentru gestiunea stocurilor sau dorinta de invatare

Oferta:

  • salariu peste medie pentru fisa postului
  • asigurare medicala privata
  • program de lucru: luni-vineri 8 ore/zi
  • punct de lucru fix
  • posibilitatea de evolutie in cariera si cresteri salariale prin preluarea mai multor responsabilitati

Asteptam CV-ul la adresa office crisfood . ro (pentru alte date de contact, vizitati crisfoods . ro)

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Oana Cristal COM pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Oana Cristal COM pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Oana Cristal COM locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?