De 70 de ani Swoboda este o companie din domeniul automotivelor, în continuă dezvoltare, prezentă in Germania, Republica Cehă, România, SUA, Mexic și China. Oferim posibilități excelente de dezvoltare. Spiritul de echipă, proiectele interesante, libertatea creativă și ierarhia matriceală sunt baza succesului nostru.

OFERIM:
- salariu negociabil in functie de experienta
- tichete de masa de 15 lei/zi
- transport gratuit din Timisoara
- reduceri la servicii medicale

RESPONSABILITATI:

- Opereaza in stoc miscarile de marfa
- Pastreaza documentele justificative legate de stocuri
- Efectueaza inventarul stocului de marfa
- Receptie marfa
- Raporteaza superiorului ierarhic orice neconcordanta intre stocul fizic si cel scriptic
- Se ocupa de eliberarea materialelor in productie respectand instructiunile referitoare la calitate, cantitate si timp
- Este responsabil de acuratetea stocului de marfuri

CERINȚE:

- Studii liceale
- Bune cunostinte utilizare PC
- Aptitudini de calcul
- Persoană obiectivă, independentă, responsabila
- Disponibilitate de lucru pe 3 schimburi de luni pana vineri

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC SWOBODA TIMISOARA SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC SWOBODA TIMISOARA SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC SWOBODA TIMISOARA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?