Gestionar Depozit

nespecificat

Candidatul ideal

- Absolvent de studii medii tehnice;
- Cunoașterea materialelor de instalații constituie un avantaj;
- Cunoștințe operare PC (MS Office);
- Persoană serioasă, ordonată, responsabilă pentru munca depusă;
- Persoană dinamică, motivate, flexibilă, capabilă să se acomodeze unui mediu de lucru dinamic;

Descrierea jobului

- Asigurarea bunei funcționări a operațiunilor de gestiune;
- Totodată, poziția de Gestionar reprezintă filtrul de intrare și ieșire a fiecărui produs comandat de Inginerii de șantier;
- Menținerea realității stocului din depozit în concordanță cu actele legale (facturi, avize, etc.) cât și recepționarea in magazie a materialelor de la furnizori cât și cele aferente retururilor de pe șantiere;
- Întocmirea anuală a inventarului;
- Eliberarea materialelor din magazine conform comenzilor de pe șantiere;

Oferim posibilitatea de a lucra într-un mediu competitiv și profesionist, stabilitate, salariu atractiv, prime de Crăciun și Paste.

PALD Engineering, este o companie ce activeaza in domeniul instalatiilor in constructii. Activitatea noasta consta in proiectarea si executia instalatiilor sanitare, termice, HVAC, edilitare, pluviale. Suntem o echipa unita, tanara, dinamica si profesionista.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Pald Engineering SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Pald Engineering SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Pald Engineering SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?

  • Ce salariu oferă Pald Engineering SRL la locurile de muncă disponibile prin Angajat.ro?