Responsabilitati:

- Efectuezi activitati de comanda, depozitare, receptionare si eliberare marfa din productie/depozit;
- Gestionezi si raspunzi de inregistrarile documentelor de intrare iesire din gestiune;
- Asiguri conformitatea cu prevederile legale in ceea ce priveste gestiunea stocurilor;
- Inregistrezi cu acuratete, sistematic si cronologic in sistemul de gestiune a datelor, documentele de intrare in depozit, documente de iesire din depozit sau spatiu productie, documente cu regim special;
- Eliberezi si distribui marfa din depozit la cererea solicitantilor interni in limita programului de eliberare material;
- Urmaresti si raportezi periodic rotatia de stoc pe tipuri de produse si balanta de materiale;
- Centralizezi si comanzi periodic produse din nomenclator catre furnizorii agreati la nivelul departamentului;
- Intocmesti rapoarte si analize periodice ale activitatii conform cu aria ta de competenta.

Cerinte:

- Studii medii;

- Cunostinte avansate pc
- Experienta minim 2 ani pe un post similar;
- Competente tehnice;
- Abilitati de comunicare, organizare; responsabilitate.

OFERTA:

        • Salariu motivant

        • Bonuri de masa

        • Perioade de pregatire pentru intrarea in productie si pentru calificari ulterioar

        • Oportunitatea de a lucra alaturi de profesionisti experimentati, cu echipamente si tehnici moderne

        • Un mediu de lucru special, comunicativ, primitor, in care seriozitatea si dorinta de munca sunt foarte apreciat

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la FOUR TO FOUR CONCEPT SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la FOUR TO FOUR CONCEPT SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are FOUR TO FOUR CONCEPT SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?