Gestionar depozit utilaje Giurgiu

CANDIDATUL IDEAL:

Experienta minim 3 ani.

Abilitati in folosirea calculatorului.

Cunostinte tehnice generale. Cunostintele tehnice in domeniul stivuitoarelor constituie un avantaj. Carnetul ISCIR de conducere stivuitor reprezinta un avantaj.

Ordonat, bine organizat.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Responsabilități:

- Receptioneaza utilajele (stivuitoare) intrate in gestiune.

- Aranjeaza utilajele in spatiile de depozitare, le preda pentru service sau livrare.

- Tine evidenta intrarilor si iesirilor de utilaje.

- Participa la inventarele anuale

Beneficii:

- Salariu motivant, bonuri de masa, program 8-17 cu o ora pauza de masa, 21 zile concediu/an

- Cursuri și programe de training

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC UTIL SPC SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC UTIL SPC SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC UTIL SPC SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?