Gestionar depozit vinuri

Candidatul ideal:
• Cel putin 3 ani experienta intr-un post similar;
• Putere de munca
• Cunostinte operare PC;
• Minimum studii medii;
• Sa dea dovada de: seriozitate/responsabilitate, loialitate, hotărâre, adaptabilitate, autocontrol, atitudine pozitiva, sa aibă calităţi psihice necesare (spirit de observaţie, răbdare, viteza de reacţie, capacitate de orientare in spaţiu, capacitate de comunicare, etc.).

Descrierea jobului:
• Receptie marfa si realizare note de intrare (NIR);
• Verificarea produselor receptionate conf. cu documente justificative;
• Asigurarea gestiunii fizice a stocului de marfa;
• Introducerea marfii în stoc în baza documentelor de intrare;
• Asigurarea mişcarii stocurilor;
• Incarcare, descarcare marfa;
•Pregatirea comenzilor

Se deconteaza combustibilul /transportul in suma de 300 lei /luna.
Programul de lucru este de 8 h/zi de luni pana vineri.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Winero Crama SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Winero Crama SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Winero Crama SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?