Gestionar depozit

GESTIONAR DEPOZIT KITURI DE DIAGNOSTIC
AGROALIMENTAR SI VETERINAR

Descrierea postului:

Gestionar depozit in cadrul departamentului de diagnostic agroalimentar si veterinar.

Descrierea responsabilităților:

  • Recepția cantitativa si calitativa a produselor;
  • Depozitarea produselor conform specificațiilor;
  • Procesarea expedițiilor (împachetare marfa, întocmire documente transport, comanda curier);
  • Urmărirea livrărilor;
  • Completarea fisei de magazie;
  • Inventarierea periodica a stocurilor;
  • Verificarea zilnica a instalațiilor frigorifice;

Cerințe:

  •  Absolvent studii medii/studii superioare ;
  • Persoana dinamica dornica de a învață si a se dezvolta;
  • Cunoștințe PC: Word, Excel, Outlook;
  • Limba engleza scris/vorbit nivel începător;
  • Permis de conducere categoria B reprezintă un avantaj;

Oferta:

  •  Mediu de lucru plăcut într-o companie internațională;
  • Oportunități de dezvoltare personală si profesionala;
  • Program de instruire/școlarizare;
  • Pachet salarial atractiv;

Noack Romania este o companie de distribuție, parte a unui grup internațional de companii
cu sediul central la Viena. Noack Romania comercializează din anul 1993 aditivi furajeri,
chituri de diagnostic agroalimentar, chituri de diagnostic veterinar si instrumente analitice.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la NOACK ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la NOACK ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are NOACK ROMANIA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?