Gestionar / Lucrator depozit

  • Compania: Eutron Invest Romania
  • Regiune: Bucureşti, Sectorul 1
  • Ocupație: Full Time

Candidatul ideal:

  • Persoana organizata si disciplinata;
  • Este o persoana de incredere;
  • Are bune abilitati de comunicare;
  • Da dovada de seriozitate, responsabilitate si implicare;
  • Are cunostinte de baza in operare PC.
  • Experienta in lucrul in depozit;
  • Experienta si/sau cunostinte in manipularea si depozitarea marfurilor;
  • Spirit de initiativa.

Descrierea jobului:

  • Efectuarea operatiunilor de incarcare/descarcare marfa, manual, cu liza si/sau stivuitorul;
  • Manipulare marfa;
  • Receptia corecta a marfurilor si a livrarii acestora;
  • Etichetare produse;
  • Depozitarea/distribuirea/mutarea mărfurilor în locațiile specifice din depozit (aranjarea la raft dupa FIFO SI BBD);
  • Asigura eliberarea produselor din stoc, numai pe baza de documente;
  • Efectueaza pickuire / colectare marfa in vederea livrarii;
  • Ambaleaza si securizeaza marfa in vederea livrarii coletelor (raspunde de acuratetea adreselor postate pe colete);
  • Participa la inventarierea periodica si anuala a produselor;
  • Presteaza orice alta activitatea care are legatura cu depozitarea, manipularea si gestionarea marfurilor.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Eutron Invest Romania S.R.L pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Eutron Invest Romania S.R.L pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Eutron Invest Romania S.R.L locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?