Gestionar magazin,lucrator comercial

Salar net
1400 RON

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare

Candidatul ideal

Pentru postul de gestionara de preferabil cu experienta in aceeasi sfera de activitate si fucnctie asemanatoare cu cea de gestionar magazin,cunostiinte in operarea casei de marcat,operare POS,cunostinte operare calculator la nivel de baza,cunostinte in operarea receptiei de marfa,retur marfa,tratarea reclamatiilor.
Pentru postul de lucrator comercial de preferabil experienta minima in comertul cu retail,cunostinte operare casa de marcat,POS,cunostinte minime operare calculator.

Descrierea jobului

Pentru gestionar-este responsabil de bunul mers al magazinului,organizeaza programul de lucru,participa efectiv la activitatea de vanzare,receptie marfa,retur marfa,tratarea si rezolvarea reclamatiilor,raspunde de curatenia si aranjarea marfii in magazin,tine legatura cu sediul firmei pentru orice problema-pentru acest post salarul de baza brut este de 2363 lei la care se adauga spor de lucru pentru orele de weekend si sarbatori legale de 20% , un procent de 0.1% din valoarea vanzarilor NETE pe luna si la atingerea sau depasirea targetului de vanzare se acorda o prima in suma neta de 400 de lei,bonuri de masa pentru fiecare zi lucratoare,concediu de odihna 25 zile pe an.decont transport lunar in valoare de 100 lei lunar pentru combustibil respectiv 120 lei in cazul abonamentului pentru transportul in comun.
Pentru lucrator comercial-este responsabil de bunul mers al magazinului,participa efectiv la activitatea de vanzare,receptie si retur marfa,participa la curetenia din magazin si la organizarea marfii din magazin-pentru acest post salaruil de baza brut este de 2230 lei la care se adauga sporul de weekend si sarbatori legale de 20%,procentaj de
0.03 % din valoarea vanzarilor nete pe luna,prima in suma neta de 400 lei la atingerea sau depasirea targetului de vanzare,bonuri de masa pentru fiecare zi lucratoare,concediu de odihna 25 zile pe an,decont transport de 100 lei lunar pentru combustibil,respectiv 120 de lei lunar in cazul abonamentului pentru transportul in comun.

Suntem o firma producatoare de confectii barbati cu o retea de magazine proprii prezenta in marile centre comerciale,comercializam o gama larga de confectii barbati din materiale de calitate cum ar fi pantaloni de stofa,casual,sacouri,costume,tricotaje,camasi etc.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC.SECUIANA SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC.SECUIANA SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC.SECUIANA SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?