GESTIONAR /MAGAZIONER MATERIALE HUEDIN

nespecificat

Candidatul ideal

AQUA SERV ANGAJEAZA GESTIONAR/MAGAZIONER MATERIALE HUEDIN

  • Cadru tehnic cu atributii in domeniul gestionarii materialelor din organizarea de santier.
  • Studii medii;
  • Aptitudini de organizare;
  • Abilitati de ascultare activa, de comunicare, corectitudine, flexibilitate, promptitudine, , rezistenta la efort si stres, dinamism, calm;
  • Capacitatea de a lucra in echipa;
  • Permis categoria B – Posesor masina personala e un plus.

Descrierea jobului

In exercitarea activitatii,salariatul in cauza, are responsabilitatea actelor intreprinse in cadrul activitatilor ce decurg automat si care ii sunt delegate.

Atributii specifice:

  • La primirea bunurilor, urmareste ca produsele care urmeaza sa fie preluate in magazia unitatii corespund cantitativ cu cele prevazute in aceste documente;
  • Recepţionează calitatea şi cantitatea bunurilor , în mod obişnuit la primirea în magazii şi în cazuri speciale de la furnizori, în care caz răspunde de bunurile primite şi pe timpul transportului până la depozitarea lor în magazie;
  • Elibereză din depozit cu forme legale,prin proces verbal semnat, bunuri de inventar şi materialele solicitate catre colaboratori.
  • Tine evidenţa cantitativă a tuturor materialelor si obiectelor de inventar aflate în uz şi în magazie, verifica lunar stocul din magazie sau la locurile de folosinţă;
  • Ia măsuri ca paza şi securitatea materialelor să fie asigurată, verificând uşile, ferestrele, sistemele de închidere şi aduce la cunoştinţa şefilor ierarhici deficienţele constatate pentru a fi remediate;
  • Asistă la inventarierea bunurilor de inventar şi a materialelor aflate în gestiunea sa şi semnează listele de inventar;
  • Respectă programul de lucru stabilit;
  • Răspunde de integritatea inventarului primit;
Program de lucru:
  • 8 ore/zi;
  • Organizare santier, magazie str. Campului Huedin;
  • Livrare materiale marunte santier local;
  • Deplasari: Pe distante scurte,local Huedin.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la AQUA SERV SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la AQUA SERV SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are AQUA SERV SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?

  • Ce salariu oferă AQUA SERV SRL la locurile de muncă disponibile prin Angajat.ro?