Gestionar pentru santier

Cerinte:

  • studii liceale;
  • cunostinte avansate de operare PC (MS Office: Excell, Word);
  • abilitati de comunicare si coordonare;

Descrierea postului:

  • Receptioneaza in gestiune bunurile (materiile  prime,  materialele  si  marfurile, obiectele de inventar, etc.) achizitionate  de  societate, conform necesarului de materiale primit;
  • Intocmeste documentele specifice (fise de magazie, procese verbale de predare-primire, note de intrare-receptie, note de restituire, avize de insotire a marfii, procese verbale de custodie, etc.);
  • Elibereaza  bunuri  pe  baza bonurilor de consum (BC) inaintate de seful de santier cu toate semnaturile obtinute, conform procedurilor implementate in sistemul de management integrat al societatii;
  • Asigura  evidenta  primara  a  gestiunii  prin  intocmirea  Fisei  de  magazie  pentru  toate  bunurile  care  intra  si  ies  din  gestiune;
  • Participa la inventarierea periodica a bunurilor (materiile  prime,  materialele  si  marfurile, obiectele de inventar, etc.) din gestiune;
  • Gestioneaza  documentele specifice (fise de magazie, registre de intrare-iesire,  procese verbale de predare-primire, note de intrare-receptie, note de restituire, avize de insotire a marfii, procese verbale de custodie, etc.)  conform cerintelor  de clasificare  din  gestiune;
  • prin intermediul sistemului informatic Primavera introduce in program consumurile de material, manopera, utilaj, transport din santier.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv;
  • Laptop si telefon de serviciu;
  • Dezvoltarea profesionala si posibilitati de promovare.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Iridex Group Plastic SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Iridex Group Plastic SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Iridex Group Plastic SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?