Gestionar produse finite, Focsani

Responsabilitati

- Coordonarea activa de emitere comenzi aprovizionare,receptie , procesare si livrare incadrul depozitului Focsani
- Organizarea si derularea gestiunii eficiente si eficace a stocurilor de produse finite;
- Urmarirea implementarii corecte a procedurilor de lucru si de functionare a depozitului;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;- Intocmirea documentelor necesare traficului de marfa. nbsp; - Garantie pentru activitatea de gestiune conform prevederilor legale nbsp; - Coordonarea echipei de livrare marfa

nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;nbsp;

Cerinte

- Studii medii/superioare
- Experienta minim 3 ani intr-un post similar
- Corectitudiine, responsabil, spirit de initiativa
- Excelente abilitati de lucru cu oamenii,abilitati de comunicare, coordonare, organizare;
- Cunostinte PC - obligatoriu; un avantaj il constituie cunoasterea sistemelor tip WMS
- Disponibilitate la program prelungit

Oferim

-salariu atractiv

- Tichete de masa

-dezvoltarea carierei intr-o companie dinamica

- Asigurare si servicii medicale complete

- Prime de Paste si Craciun in tichete cadou

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ALKA TRADING CO SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ALKA TRADING CO SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ALKA TRADING CO SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?